Condensstrepen in de lucht wijzen de weg.
Vincent begreep waarom ik demarreerde, namelijk om de groep op de foto te zetten. Deze groep werd ontketend door deze spurt
en het koste zeker nog 7 kilometer en Vincent's hulp om iedereen weer bij te halen.
Even bijtanken na de klim naar Col du Defend.
Nog 11 kilometer.
Een oude brug over de Verdon.
Er is iets te vieren in Colmars.
Als ik aankom in Colmars, blijken de Middeleeuwen er neergestreken.
De appeldief van Colmars legt de kinderen zijn strategie uit voor het bemachtigen van fruit. "Regardez!"
Jammer joh, Colmars kent een nogal stevig lik-op-stuk-beleid.
De appeldief wordt terechtgesteld met .. water en een trechter? Als draaideurcrimineel wordt zijn portret wel meteen vastgelegd.
Ach ja, waarom zou je je ook de hele dag bezig houden met ranzige appeldieven, als zulke criminelen loslopen? "Wat? Oh is dit jouw vriendin?"
Als beul doe je ook maar je werk, he?
Muziek en dans in Colmars.
Iedereen danst in de straten van Colmars.
's Avonds wordt het feest in Colmars afgesloten met vuurwerk... Oh ja, en omdat Cycletours er voor de 100-ste keer is langsgeweest.
Dit lijkt op het werk van een deeltjesversneller. Maar het is vuurwerk, net na de knal van een grote vuurpijl.